Gespeeld in 2016:


Vrijdag 1 januari

Zaterdag 6 februari

Vrijdag 22 april

Vrijdag 6 mei

Vrijdag 3 juni

Zaterdag 18 juni

Zaterdag 25 juni

Zaterdag 2 juli

Zaterdag 23 juli

Zondag 24 juli

25 juli t/m 17 augustus

Vrijdag 26 augustus

Zaterdag 27 augustus

Vrijdag 9 september

Zaterdag 8 oktober

Zaterdag 31 december


Gespeeld in 2015:


Zaterdag 31 januari

Zaterdag 14 maart

Zaterdag 25 april

Donderdag 30 april

Vrijdag 1 mei

Woensdag 13 mei

Vrijdag 15 mei

Zaterdag 23 mei

Vrijdag 5 juni

Vrijdag 12 juni

Zaterdag 13 juni

Vrijdag 19 juni

Zaterdag 20 juni

Zaterdag 27 juni

Zondag 5 juli

Zaterdag 18 juli

Zaterdag 25 juli

Zondag 26 juli

27 juli t/m 16 augustus

Donderdag 27 augustus

Vrijdag 28 augustus

Zaterdag 29 augustus

Vrijdag 4 september

Zaterdag 5 september

Vrijdag 18 september

Vrijdag 25 september

Vrijdag 2 oktober

Zaterdag 3 oktober

Zaterdag 10 oktober

Zaterdag 14 november

Zaterdag 21 november

Zaterdag 12 december

Maandag 21 december


Gespeeld in 2014:


Zaterdag 26 april

Zaterdag 24 mei

Zaterdag 31 mei

Donderdag 5 juni

Vrijdag 20 juni

Zaterdag 21 juni

Zaterdag 5 juli

Zaterdag 19 juli

20 juli t/m 17 augustus

Vrijdag 22 augustus

Zaterdag 23 augustus

Vrijdag 29 augustus

Zaterdag 30 augustus

Zaterdag 6 september

Vrijdag 12 september

Zondag 14 september

Vrijdag 19 september

Vrijdag 3 oktober

Vrijdag 17 oktober

Zaterdag 18 oktober

Zaterdag 1 november

Zaterdag 8 november

Donderdag 18 december




Meterik (Li)

Vught

Borculo

Deurne

Spaarndam

Monster

Boxmeer

Hoevelaken

Millingen

Millingen

Vakantie

Rijsenhout

Herveld

Terwolde

Beers

Ede




Vierlingsbeek

Millingen

Driebergen

de Peel

Em.Compascuum

Doetinchem

Heesch

Someren

Winssen

Haren (Oss)

St Oedenrode

Geleen

Rijkevoort

Boxmeer

Vaals

Loenen

Millingen

Millingen

Vakantie Nieuwkoop

Arnhem

Vreeland

Schoonloo

Bunnik

Castricum 

Escharen

Maarsbergen

Toldijk

Kerkrade

Reek

Leiden

Spijkernisse

De Krim (OV)




Den Burg (Texel)

Alphen a/d Rijn

Rhenoy

Amersfoort

Winterswijk

Eemnes

Amsterdam

Lathum


Zwolle

Dordrecht

Groesbeek

Herveld

Groesbeek       

Doetinchem

Schiedam

Zwolle

Neede

Mook

Zeeland (Nbr)

Texel

Breda

Boxmeer




Café Kleuskens

Elzenburg

Peters

van Bussel

nnb

Ojos

‘t Centrum

Sparrendam

OEV

OEV


Anna’s Hoeve

Sportpark SVHA

de Groot

Sporthal Kloosterhof

Café




Café de Wildeman

Janssen & Janssen

DMHC Shinty

Vliegbasis

Bentlage

22-24 Club & Event

de Waard

Someren Heide

de Arend

Klooster Bethlehem

Kasteel Henkenshage

Biesenhof

Tentfeest

Kermis ‘t Centrum

Dorpsfeest

Buitenpodium

Kermis

Kermis


Buurtfeest

de Boerderij

Dorpsfeest 750 jaar

De Loohoeve

Fort bij Vechten

Zeezicht

‘t Dorstige Hert

de Weistaar

Den Bremer

Café Ajen Bouwerei

Het Koetshuis

De Zijlpoort

Carlton Oasis

Dorpshuis   




Buitenpodium

Wet & Wild

Feesttent

de Flint

Nijenhuis

Dijkfeest

Nemo

De Veerstal


De Vijverhoeve

van der Valk

De Wolfsberg

Sportpark SVHA

De Wolfsberg

22-24 Club & Event

SHCC   

De Agnietenberg

‘t Klumpke

Mokerheide

Het Witte Huis

Paal 9

de Avenue

Elzendaalcollege




Crommentuijnstraat 1

Brabantlaan 1

Steenstraat 7

St Jozefstraat 47

Christiaan Brüningstr 11

Choorstraat 95

Steenstraat 56

Veenwal 6

Heerbaan

Heerbaan


Aalsmeerderweg 755

De Zandakkers 43

Avervoordseweg 2

Grotestraat 14





Grotestraat 38

Heerbaan 55

Hoofdstraat 21

Ripseweg 1

Hoofdkanaal oz 73

Grutstraat 22

Kerkstraat 3

Kerkendijk 81

Steph. Roesstraat 28

Kerkplein 4

Laan van Henkenshage 3

Biesenweg 1

De Walsert 6

Steenstraat 56

Tentstraat 4-8

Hoofdweg 5

Heerbaan

Heerbaan


Kermis

Parkweg 2

Breedstraat

Hoofdstraat 20

Marsdijk 2

Zeeweg 45

St Machutusweg 1

Rottegatsteeg 6

Zutphen Emmerikseweg 37

Franciscanerstraat 44

Heijtmorgen 1

Haven 100

Curieweg 1

Planetenstraat 6




Parkstraat

Sportlaan 5

Centrum

Koninckstraat

Houtladingstraat 6

Wakkerendijk 29

Oosterdok 2

Marsweg 12


Nrd Ruitenweg 1

Laan v Europa 1600

Mooksebaan 12

De Zandakkers 43

Mooksebaan 12

Grutstraat 22

Hargalaan

Haersterveerweg 23

Diepenheimseweg 38

Heumensebaan 2

Reekseweg 7

Hoornderslag 8

Waterstraat 5

Bilderbeekstraat 27




Openbaar

Openbaar

Besloten

Besloten

Besloten

Besloten

Openbaar

Besloten

Openbaar

Openbaar


Besloten

Openbaar

Besloten

Openbaar

Openbaar




Openbaar

Openbaar

Openbaar

Besloten   

Besloten

Besloten

Besloten

Openbaar

Besloten

Besloten

Besloten

Besloten

Besloten

Openbaar

Openbaar

Openbaar

Openbaar

Openbaar


Openbaar

Besloten

Openbaar

Besloten

Besloten

nnb

Besloten

Besloten

Besloten

Besloten

Openbaar

Besloten

Besloten

Besloten




Openbaar

Besloten

Openbaar

Openbaar

Besloten

Openbaar

Openbaar

Openbaar


Besloten

Besloten

Besloten

Openbaar

Besloten

Besloten

Openbaar

Besloten

Besloten

Besloten

Besloten

Besloten

Besloten

Besloten




21.00u - 00.00u

15.30u - 20.00u

20.45u - 00.45u

21.00u - 01.00u

21.00u - 01.00u

21.00u - 01.00u

21.30u - 01.00u

20.00u - 00.00u

21.00u - 01.30u

20.30u - 01.30u


20.30u - 01.00u

20.30u - 01.00u

20.30u - 00.30u

22.00u - 02.00u

15.00u - 20.00u




21.00u - 01.00u

20.30u - 00.00u

21.00u - 01.00u

20.30u - 01.00u

20.30u - 00.15u

20.30u - 01.00u

20.30u - 01.00u

21.00u - 01.00u

20.30u - nnb

21.00u - 01.00u

20.30u - 01.30u

20.30u - 01.30u

20.30u - 01.00u

21.30u - 01.00u

20.30u - 23.00u

20.00u - 01.00u

21.00u - 01.30u

20.00u - 01.00u


21.30u - 01.30u

20.30u - 00.30u

20.00u - 00.00u

21.00u - 01.00u

21.00u - nnb

21.00u - 0030u

20.30u - 01.00u

20.00u - 01.00u

20.30u - 01.00u

20.00u - 01.30u

21.00u - 01.00u

21.00u - 01.00u

20.30u - 01.00u

20.30u - 01.00u




18.00u - 21.00u

20.30u - 01.00u

21.00u - 01.00u

19.30u - 21.30u

20.30u - 00.30u

22.00u - 01.00u

20.00u - 23.00u

20.00u - 01.00u


20.30u - 01.00u

21.00u - 01.30u

20.30u - 01.00u

20.30u - 01.00u

21.00u - 01.30u

20.30u - 01.00u

17.00u - 21.00u

20.00u - 00.00u

20.30u - 00.30u

20.00u - 00.30u

20.30u - 01.00u

21.00u - 01.00u

21.00u - 01.00u

21.00u - 02.00u


 

Agenda  Tribute & Van het lied 2017

    Maurice couvée

Zondag 19 februari

Zaterdag 25 februari

Zondag 2 april

Woensdag 26 april

Vrijdag 12 mei

Zaterdag 13 mei

Zaterdag 3 juni

Zaterdag 10 juni

Vrijdag 16 juni

Zaterdag 17 juni

Donderdag 22 juni

Zaterdag 24 juni

Zaterdag 1 juli

Vrijdag 21 juli

Zaterdag 22 juli

23 juli t/m 16 augustus

Zaterdag 26 augustus

Zaterdag 9 september

Zondag 10 september

Vrijdag 22 september

Vrijdag 29 september

Zaterdag 28 oktober

Zondag 19 november

Donderdag 14 december


2018

Zondag 28 januari

Vrijdag 11 mei 2018

Vrijdag 8 juni 2018

13 juli t/m 12 augustus

Van Het Lied

Tribute

Van Het Lied

Tribute

Tribute

Tribute

Van het Lied

Van Het Lied

Tribute

Tribute

Zangselectie

Tribute

Van Het Lied

Tribute

Tribute


Tribute

Tribute

Zangselectie

Tribute

Tribute

Tribute

Van Het Lied

Zangselectie



Van Het Lied

Amersfoort

Vught

Amersfoort

Hooglanderveen

Holten

Boskoop

Terschelling

Amersfoort

Haarlem

Wenum Wiesel

Amersfoort

Boxmeer

Amsterdam

Uden

Millingen

Vakantie

Heemstede

Maasbommel

Amersfoort

Waarland

Rockanje

Beers

Amersfoort

Amersfoort



Buurse



Vakantie

Gluren festival

Elzenburg

Voorronde Mallejan

Koningsnacht

Het Bonte Paard

Feest

Duinroos

Particulier

Lichtfabriek

Linthorst

de Baander

‘t Centrum

Huiskamer

Kermis

OEV


Het oude slot

De Hanze

De Flint (uitmarkt)

De Boerenplaats

Beachclub Havana

Sporthal

KaDe Café

Kerstmarkt



Kerkje

Openbaar

Openbaar

Openbaar

Openbaar

Besloten

Besloten

Besloten

Besloten

Besloten

Besloten

Openbaar

Openbaar

Genodigden

Openbaar

Openbaar


Besloten

Openbaar

Openbaar

Besloten

Besloten

Openbaar

Openbaar

Openbaar



Openbaar

13.45/15.15/16.45

15.30u - 20.00u

15.30u - 17.00u

20.30u - 01.00u

20.30u - 00.30u

22.00u - 01.00u

17.00u - 20.00u

16.30u - 17.30u

20.30u - 00.00u

18.00u - 22.00u

19.00u - 20.30u

21.30u - 01.00u

17.00u - 19.00u

21.00u - 01.00u

20.30u - 01.30u


20.00u - 00.00u

19.30u - 00.00u

15.00u - 19.00u

21.00u - 01.00u

20.30u - 01.00u

22.00u - 02.00u

17.00u - 18.30u

16.00u - 20.30u



16.30u - 17.30u

Kleine Spui 30

Brabantlaan 1

Nieuwe Erven

Houteveen

Deventerweg 87

Halve Raak 81

Hoorn

H v/d Veldestraat 18

Minckelersweg 2

Wenumsedwarsweg 18

Zangvogelweg 152

Steenstraat 56

Westerdok

Horeca Boulevard

Heerbaan


Ringvaartlaan 11

Mr v/d Venstraat 2

Koninckstraat

Jonkerstraat 31

Swinsedreef 26

Grotestraat 14

Eemplein

Zangvogelweg 152



Alsteedseweg 22